Porselen Diş Kaplama Fiyatları 🤔 » Diş Fiyatı

Porselen Diş Kaplama Fiyatları 🤔

Genel |  Bu yazı, 3 Ekim 2019 tarihinde yayınlandı!.

Porselen diş kaplama porselenden elde edilen bir malzemedir. Bu kaplama yöntemi ile dişin üst yüzü kaplanır ve son derece sağlıklı bir yöntemdir. Porselen diş bir estetik ürünüdür ve gülüşlerinizin daha güzel olmasını sağlar. Böylece özgüven sahibi olabilir ve kendinize olan beğeninizi geri kazanabilirsiniz. Bizler de sizleri daha mutlu edebilmek adına protez diş kaplaması yapıyoruz. Protez diş fiyatları ise oldukça değişkendir. Bunun için bize gelmenizde fayda var.

PORSELEN DİŞ FİYATLARI KDV DAHİL %8
Tek Parça Döküm Kuron 380,00
Veneer Kuron (Akrilik) 475,00
İmplant Üstü Veneer Kuron (Seramik)
(Abutment Ücreti Hariç)
1.205,00
Laminate Veneer (Akrilik) 575,00
Laminate Veneer (Seramik) 1.155,00
Tam Seramik Kuron (Metal Desteksiz) 1.105,00
Geçici Kuron (Tek Diş İçin) 130,00
Kuron Sökümü (Tek Sabit Üye İçin) 100,00

Porselen diş kaplama ağzınızın daha sağlıklı görünmesini ve kusursuz bir gülüşe sahip olmanızı sağlar. Bizler her hastaya uygun personel diş yapıyoruz ve böylece ağız yapınıza uygun dişler ile yepyeni bir hayata başlayabiliyorsunuz. Porselen dişlerimiz kaliteli bir şekilde ve uzun ömürlü olarak üretilir ve takımı esnasında sizlere asla zarar vermez.

Porselen Diş Çeşitleri Nelerdir?

Porselen KaplamaPorselen diş çeşitleri birden fazladır. Doktorunuz sizlerin diş yapınıza uygun bir şekilde porselen diş tasarımı yapacaktır. Porselen diş kaplama çeşitleri şu şekilde sıralanabilir; porselen diş kaplama, seramik diş kaplama ve metal diş kaplama. Saydığımız üç kaplama çeşidinde her birinin ana malzemesi porselendir. Tek farkı yardımcı malzeme metal ve seramiktir. Porselen diş fiyatları kullanılan yardımcı malzemeye göre farklılık gösteriyor. Porselen diş yapımında önemli olan kişinin diş rengine uygun olan porselen dişi seçmektir. Bizler de sizin diş renginize uygun porselen diş yapıyoruz. Bizler porselen diş yapılacak dişin bulunduğu konuma göre porselen diş yardımcı maddesi kullanıyoruz. Yani dişinizin konumuna göre ya metal porselen diş ya da seramik diş kaplama tercih ediyoruz.

Full Porselen Diş Kaplama Nasıl Olur?

Full porselen diş kaplama dediğimiz yöntem dişin önlü arkalı kaplanmasıdır. Bizler de ihtiyaca yönelik önlü arkalı dişlerinizi porselen kaplama yapıyoruz. Bu porselen diş yöntemini uygulamak oldukça uzun bir işlemdir. Bu dişi yaparken seramik parça üzerine seramik cam koyarak porselen dişi eski dişinize kaplıyoruz. Böylece porselen diş pekiştirilerek daha sağlam hale gelir. Bu içeriğin yapısı tamamen seramikten oluşuyor.

Önlü arkalı olduğu için yapım aşaması vakit alıyor fakat bir o kadar da uzun ömürlü oluyor. Ön diş kaplama sadece ön yüzü kapatmayı sağlar ve estetik açısından sizi güvende hissettirir. Birçok hasta bu yöntemi kullanmayı tercih ediyor çünkü iki yüzlü daha uzun sürdüğü için ve arka taraf görünmediği için pek çok kişi böyle bir işle ilgilenmeyi tercih etmiyor.

Tek Diş Porselen Kaplama da Mevcut

Güzel Diş KaplamaHastanemizde tek diş porselen kaplama hizmeti de veriyoruz. Tek diş kaplama genelde herhangi bir kaza sonucu tek bir dişin hasar alması nedeni ile yapılır. Elbette hangi tür porselen diş kaplamanın dişinize uygun olduğuna hastanemizde bulunan uzman doktorlar karar veriyor. Onların kararı ve sizin isteğiniz sonucu ortak bir noktaya varılarak porselen diş kaplama işlemine başlanıyor. Tek diş kaplama oldukça kısa sürüyor ve size acı vermiyor.

Porselen diş fiyatları arasında tek diş kaplama da oldukça önemli bir etken. Porselen diş kaplama çarpık dişlere sahip bireylere, dişleri eksik olan kişilere, çürük ve kırık dişlere sahip kişilere uygulanır. Porselen diş yaptıramayan kişiler ise; dişlerinde büyük oranda çürük olan kişiler, ileri düzeyde diş eti rahatsızlığı bulunan kişiler ve diş etlerinde enfeksiyon olan kişiler olarak sayılabilir. Bu teşhisi koyabilmemiz için hastanemize gelip uzman doktorlarımıza muayene olmanız gerekmektedir. Böylece sizi doğru bir şekilde yönlendirebilir ve porselen diş hakkında detaylı bilgi verebiliriz.


Arda Furkan Tunahan

Arda Furkan Tunahan

#aftunahan sizin için zirveyi hazırlayan mimar!.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir