2023 Kadıköy Diş Teli Fiyatları
Kadıköy Diş Teli Taktırmak Ne Kadar?

Çarpık ve yamuk dişlerin estetik görünümünü büyük ölçüde düzelten ve yıllardır Kadıköy halkı arasında da tedavi olarak tercih edilen diş teli tedavisi hakkında merak ettiklerinizi anlattık ve Kadıköy diş teli fiyatları hakkında bilmeniz gerekenleri sizin için derledik.

Kadıköy Diş Teli Fiyatını Hesapla
Kadıköy Diş Teli hakkında daha net fiyatlar için önerilen kliniklerden muayene randevusu alabilirsiniz.

Diş yapısının daha düzgün olabilmesi adına diş teli taktırmak oldukça önemlidir. Diş yapısındaki sorunların giderilmesi ve sağlıklı gülümsemelerin oluşabilmesi için günümüzde yediden yetmişe herkes diş teli mucizesinden yararlanmaktadır. Kadıköy Diş teli fiyatları genellikle her bütçeye uygun olarak çeşitli fiyat aralıklarında bulunabilmektedir.

Kadıköy Diş teli taktırma özellikle çocuk yaşlarda oldukça iyi sonuç vermektedir. Yaş kaç olursa olsun diş teli diş yapısındaki bozuklukları gidermek amacı ile Kadıköy diş hekimleri tarafından takılabilmektedir. Elbette ki her diş yapısı farklılık göstermektedir. Buna göre her insanın Kadıköy diş teli tedavisi farklı şekillerde ve fiyat aralığında olabilmektedir. Diş yapısındaki bozuk dizimler ve çarpıklıklar diş teli kullanımı ile düzeltilebilmektedir. Bu yüzden diş yapısındaki bozukluklar ihmal edilmeden tedavi ettirilmelidir.

Kadıköy diş teli

Kadıköy Diş teli tedavisi için kullanılan malzemelerde fiyat farklı oluşturmaktadır. Diş bozuklukları ve kullanılacak malzeme diş telindeki fiyatı değiştirmektedir. Bu yüzden dişi teli fiyatlarında genel bir şey söylemek pek doğru olmamaktadır. Herkesin diş bozukluğu farklıdır dolayısı ile diş telinde de farklılıklar oluşacaktır.

Kadıköy Diş Teli Tedavisinde Ücretler

Diş teli taktırma oldukça zahmetli ve sabır isteyen tedavilerdendir. Bir kere diş teli taktırdıktan sonra tedavi sürecini ihmal etmeden düzenli bir şekilde uygulatmak gerekir. Diş teli takılan ortodonti hastaları tedavi sürecinde birtakım gıdaların kullanımında dikkat etmeli asitli yiyeceklerden uzak durmalıdır. Diş teli sadece diş yapısındaki bozuklukları değil çene yapısında oluşan çeşitli sıkıntıların giderilmesinde de büyük rol oynamaktadır. Diş teli diş üzerine yapıştırılarak monte edilmektedir. Belirli aralıklarda mutlaka kontrolden geçirilmeli, doktorun gerekli gördüğü zamanlarda yenilenmelidir.

Diş teli tedavisinde ücretler telin yapısına göre de değişir. Özellikle hayalet olarak görünmeyen diş telleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Klasik bir diş teline göre hayalet olarak takılan diş telleri ücretleri çok daha fazladır.

Elbette ki Kadıköy diş teli tedavisi dişin yapısına göre de değişmektedir. Diş teli taktırmak isteyen kişiler genel olarak Kadıköy diş teli fiyatı hakkında piyasa araştırması yapmalıdır. Diş teli tedavisini yapacak hekimin tecrübesine, hastanın diş yapısına ve kullanılacak tele göre fiyatlarda farklılık gözlemlenmektedir.

 

Kadıköy Diş Teli Fiyat Listesi

Diş teli fiyatlarında çene baz alınmaktadır. Tek veya çift çene diş teli taktırma fiyatları ciddi olarak etkilemektedir. En uygun olan diş telleri metal özelliklerde olanlardır. Hayalet olan diş telleri çok daha yüksek fiyatlardan takılmaktadır.

  • Metal Diş Teli (Tek çene): En uygun ücretlerde takılan metal diş telleri tek çeneye uygulanması ile en az 4000 en fazla 6000 lira gözden çıkarılmalıdır.
  • Hayalet Diş Teli (Tek çene): Kadıköy Diş teli tedavisi için en çok kullanılan tellerden biride şeffaf tellerdir. Bu teller görüntü açısından rahatsız edici olmadığından diş teli tedavisinde uygulanabilmektedir. Fiyat içeriği tek çenede 4.500 ila 7000 lira arasında değişkenlik göstermektedir.
  • Lingual Ortodonti (Tek çene): Kadıköy Diş teli taktırma yaşının ilerlemesi ile birlikte yetişkinler görünmez telleri tercih etmektedir. Bu sayede dişte herhangi bir telin varlığı fark edilmeyecektir. Görünmez tek çene tellerin tek çene fiyatı 7000 ve 9000 lira aralığındadır.
Kadıköy Diş Teli

Elbette ki Kadıköy diş teli fiyatı çift çene durumda ciddi artış gösterecektir. En ucuz metal diş telini baz aldığımızda çift çeneye diş telinin takılması yaklaşık 8000 lirayı bulacaktır. Diş telinde yapılacak işleme göre de ücret alınmaktadır. Doktorunuz pekiştirme yapacaksa 750 lirayı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Diş teli tedavisinde erken davranmak çok önemlidir. Çocukluk döneminde diş telinin takılması psikolojik olarak çok daha sağlıklı olacaktır.

Kadıköy Diş Teli Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.
Bence Mersin Diş Teli yazımız senin için çok uygun!.